Praca

Firma EDATA POLSKA sp. z o.o. od 22 lat prowadzi w Polsce sprzedaż i serwis kas oraz drukarek fiskalnych marek Telestar, Elemis i Farex. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje kandydatów (po jednym dla wskazanego niżej Regionu) na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Region 1: Polska Południowo-Wschodnia
obszar działania: województwa świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, małopolskie

(preferowani kandydaci mieszkający na terenie województwa świętokrzyskiego lub lubelskiego)

Region 2: Polska Południowo-Zachodnia
obszar działania: województwa śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie

(preferowani kandydaci mieszkający na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego lubopolskiego)

Region 3: Polska Północna
obszar działania: województwa zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

(preferowani kandydaci mieszkający na terenie województwa pomorskiego lub kujawsko-pomorskiego)

Wysyłając CV należy wskazać interesujący kandydata region.

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów z oferty Firmy i realizowanie założonych planów sprzedażowych;
  • wzmacnianie relacji handlowych z istniejącymi Klientami oraz budowanie nowych;
  • realizacja spotkań handlowych oraz telefoniczna, posprzedażowa obsługa klienta;
  • dbanie o ekspozycję produktów i prezentację marki w punktach handlowych sieci dealerskiej.

Oczekujemy:

  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, pozwalających budować długotrwałe relacje z klientami;
  • znajomości podstawowych technik sprzedaży i umiejętności ich efektywnego wykorzystania;
  • solidności, rzetelności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • znajomości przepisów i zagadnień związanych z sektorem fiskalnym lub gotowości do ich szybkiego przyswojenia;
  • wykształcenia na poziomie nie niższym niż średnie;
  • gotowości do regularnego odbywania podróży służbowych oraz przynajmniej dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu samochodu (kat. B).

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny wymiar godzin;
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3000 - 4000 zł netto oraz bardzo atrakcyjny system premiowy;
  • darmowy pakiet medyczny w sieci prywatnych przychodni;
  • samochód służbowy (Ford Focus kombi) do wyłącznej dyspozycji;
  • niezbędne narzędzia do pracy – laptop, smartfon, inne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowych korzeniach;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@edatapolska.pl w terminie do 31.08.2019 r. W dokumentach rekrutacyjnych powinna widnieć niniejsza klauzula:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDATA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, (ul. Puławska 314, 02-819) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takichdanych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Czym się zajmujesz?

Prezentacje Zobacz wszystkie

Kasa fiskalna Bursztyn
Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przed...

Znajdź dealera