Praca

TECHNIK ÔÇô SERWISANT KAS FISKALNYCH

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku TECHNIK ÔÇô SERWISANT KAS FISKALNYCH b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • Diagnostyka, naprawa i konserwacja urz─ůdze┼ä fiskalnych oraz akcesori├│w;
  • Prowadzenie dokumentacji serwisu;
  • Udzielanie telefonicznego wsparcia merytorycznego partnerom z sieci dealerskiej;
  • Administracja magazynem dzia┼éu serwisu;
  • Aktywna wsp├│┼épraca z innymi dzia┼éami.

Wymagania:

Idealny Kandydat na powy┼╝sze stanowisko spe┼énia nast─Öpuj─ůce wymagania:

  • Wykszta┼écenia zawodowego, ┼Ťredniego lub wy┼╝szego o profilu technicznym/elektronicznym;
  • Minimum 2-letniego do┼Ťwiadczenia zwi─ůzanego z serwisem sprz─Ötu elektronicznego;
  • Solidno┼Ťci, rzetelno┼Ťci i zaanga┼╝owania w wykonywanie powierzonych obowi─ůzk├│w;
  • Umiej─Ötno┼Ťci planowania dzia┼éa┼ä i ustalania priorytet├│w w┼éasnej pracy;
  • Kultury j─Özyka, umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • Dobrej znajomo┼Ťci pakietu Microsoft Office.

Dodatkowym atutem idealnego Kandydata mog─ů by─ç:

  • Znajomo┼Ť─ç rynku fiskalnego w Polsce;
  • Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y i prezentacji;
  • ┼üatwo┼Ť─ç w nawi─ůzywaniu kontakt├│w mi─Ödzyludzkich i budowaniu d┼éugofalowych relacji;
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (mile widziana, cho─ç nie jest konieczna).

Oferujemy:

Wybranej osobie, spe┼éniaj─ůcej powy┼╝ej wymienione kryteria, zapewniamy:

  • Prac─Ö w siedzibie Firmy, w sta┼éych, niezmiennych godzinach;
  • Wsp├│┼éprac─Ö w oparciu o umow─Ö o prac─Ö ÔÇô pe┼ény wymiar godzin;
  • Realizacj─Ö samodzielnych i odpowiedzialnych zada┼ä;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia do┼Ťwiadczenia w firmie o mi─Ödzynarodowych korzeniach;
  • Przyjazn─ů atmosfer─Ö pracy bez korporacyjnych ogranicze┼ä;
  • Darmowy pakiet medyczny w prywatnej plac├│wce medycznej.
  • Prac─Ö w m┼éodym i bardzo dynamicznym zespole kameralnego oddzia┼éu mi─Ödzynarodowej Grupy E DATA ELEKTORNIK.

CV i List Motywacyjny w j─Özyku polskim z za┼é─ůczonym zdj─Öciem prosimy przesy┼éa─ç klikaj─ůc w przycisk APLIKUJ znajduj─ůcy na dole strony.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Teren działania: Polska południowo-wschodnia

Osoba na stanowisku REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • Sprzeda┼╝ urz─ůdze┼ä fiskalnych i niefiskalnych;
  • Poszukiwanie nowych partner├│w handlowych;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy w Polsce;
  • Analiz─Ö rynku i konkurencji.

Wymagania:

  • Uko┼äczona min. szko┼éa ┼Ťrednia (preferowana techniczna);
  • Pe┼éna dyspozycyjno┼Ť─ç do wyjazd├│w s┼éu┼╝bowych na terenie Polski po┼éudniowo-wschodniej;
  • Zapa┼é i otwarto┼Ť─ç na nowe wyzwania zawodowe;
  • Ciekawo┼Ť─ç ┼Üwiata i ch─Ö─ç poznawania nowych zagadnie┼ä;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o prac─Ö (pe┼éen etat);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie sta┼ée z mo┼╝liwo┼Ťci─ů uzyskania dodatkowych bonus├│w;
  • Wszelkie narz─Ödzia pracy: telefon kom├│rkowy, laptop oraz samoch├│d s┼éu┼╝bowy;
  • Unikaln─ů szans─Ö na rozpocz─Öcie kariery zawodowej w mi─Ödzynarodowym ┼Ťrodowisku;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç realizacji zawodowych pomys┼é├│w i autorskich rozwi─ůza┼ä w kreowaniu Rynku;

E DATA Elektronik San. ve Tic. A.┼×. za po┼Ťrednictwem Edata Polska w zwi─ůzku z intensywnym rozwojem poszukuje najlepszego kandydata na nast─Öpuj─ůce stanowiska:

ÔÇťSoftware Embedded EngineerÔÇŁ

Requirement:

  • BSc degree in Electronics, Computer Science or related discipline from a reputable university, MSc/Phd degree is a plus
  • Minimum 3 years of experience in Embedded Software Development
  • Excellent C/C++ with strong Object-Oriented Design and Programming Skills
  • Networking Software Development (Ethernet, TCP/IP, GPRS, etc.)
  • Experience in Embedded Linux Environment is a plus
  • Proficient in Source Control Management (SVN, GIT, etc.)
  • Strong Team Player, Result Oriented and Analytical Thinker
  • Good Level of verbal and written English

We offer:

  • Opportunity to develop your skillset within international environment while working with modern technologies
  • Work in a dynamic and enthusiastic team
  • Competitive salary + bonuses depending on one's achievements
  • Great work culture in our Team
  • Private healthcare

Czym si─Ö zajmujesz?

Prezentacje Zobacz wszystkie

Kasa fiskalna Bursztyn
Bursztyn to kasa polecana szczeg├│lnie nowym przed...

Znajd┼║ dealera