Praca

SPECJALISTA DS. SERWISU

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku SPECJALISTA DS. SERWISU będzie odpowiedzialna za:

  • udzielanie telefonicznego i korespondencyjnego wsparcia merytorycznego partnerom z sieci dealerskiej i użytkownikom urządzeń fiskalnych;
  • przygotowanie pism, sprawozdań i raportów na potrzeby wskazanych działów/podmiotów;
  • bieżąca obsługa działu pod względem administracyjnym, w tym nadzór nad prawidłowym obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym dokumentów;
  • aktywna współpraca z innymi działami.

Wymagania:

Idealny Kandydat na powyższe stanowisko spełnia następujące wymagania:

  • kultury języka, umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • umiejętności planowania działań i ustalania priorytetów własnej pracy;
  • solidności, rzetelności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • wykształcenia na poziomie nie niższym niż średnie - preferowane kierunki techniczne;
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • znajomość programów Wf-Mag i Sekafi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Wybranej osobie, spełniającej powyżej wymienione kryteria, zapewniamy:

  • pracę w siedzibie Firmy, w stałych, niezmiennych godzinach;
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę – pełny wymiar godzin;
  • realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowych korzeniach;
  • przyjazną atmosferę pracy bez korporacyjnych ograniczeń;
  • darmowy pakiet medyczny w prywatnej placówce medycznej.
  • pracę w młodym i bardzo dynamicznym zespole kameralnego oddziału międzynarodowej Grupy E DATA ELEKTORNIK.

CV i List Motywacyjny w języku polskim z załączonym zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Teren działania: Polska południowo-wschodnia

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Osoba na stanowisku REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż urządzeń fiskalnych i niefiskalnych;
  • poszukiwanie nowych partnerów handlowych;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy w Polsce;
  • analizę rynku i konkurencji.

Wymagania:

  • ukończona min. szkoła średnia (preferowana techniczna);
  • pełna dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski południowo-wschodniej;
  • zapał i otwartość na nowe wyzwania zawodowe;
  • ciekawość Świata i chęć poznawania nowych zagadnień;

Dodatkowym atutem idealnego Kandydata mogą być:

  • znajomość rynku fiskalnego w Polsce;
  • znajomość technik sprzedaży i prezentacji;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i budowaniu długofalowych relacji;
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana, choć nie jest konieczna).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełen etat);
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe z możliwością uzyskania dodatkowych bonusów;
  • wszelkie narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy;
  • unikalną szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość realizacji zawodowych pomysłów i autorskich rozwiązań w kreowaniu Rynku;

CV i List Motywacyjny w języku polskim z załączonym zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący na się poniżej.

E DATA Elektronik San. ve Tic. A.Ş. za pośrednictwem Edata Polska w związku z intensywnym rozwojem poszukuje najlepszego kandydata na następujące stanowiska:

“Software Embedded Engineer”

Requirement:

  • BSc degree in Electronics, Computer Science or related discipline from a reputable university, MSc/Phd degree is a plus
  • minimum 3 years of experience in Embedded Software Development
  • excellent C/C++ with strong Object-Oriented Design and Programming Skills
  • networking Software Development (Ethernet, TCP/IP, GPRS, etc.)
  • experience in Embedded Linux Environment is a plus
  • proficient in Source Control Management (SVN, GIT, etc.)
  • strong Team Player, Result Oriented and Analytical Thinker
  • good Level of verbal and written English

We offer:

  • opportunity to develop your skillset within international environment while working with modern technologies
  • work in a dynamic and enthusiastic team
  • competitive salary + bonuses depending on one's achievements
  • great work culture in our Team
  • private healthcare

Czym się zajmujesz?

Prezentacje Zobacz wszystkie

Kasa fiskalna Bursztyn
Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przed...

Znajdź dealera